crisis goed voelbaar in Cannes

Geplaatst door De Vakantieman in Stedenreizen
zaterdag 3 april 2010 (1.951x gelezen)

De crisis is ook in de luxe badplaats Cannes aan de Cote D’Azur inmiddels steeds beter voelbaar. Het aantal appartementen en villa’s in de stad dat te koop staat stijgt elke maand en de cannes hotels crisis goed voelbaar in Cannesprijzen laten momenteel een duidelijk neerwaartse trend zien. Vakantiewoningen die op minder gunstige lokaties in Cannes gelegen zijn staan soms al jarenlang te koop en zelfs prijsdalingen van soms tientallen procenten overtuigen de welgestelde Fransen niet om een tweede woning in Cannes aan te schaffen. Wie niet verkocht krijgt zet de woning steeds vaker te huur. Wie een beetje goed zoekt kan tegen een redelijke prijs een appartement in deze prachtige badplaats huren. Echt goedkoop zal het hier nooit worden, maar wie naar Cannes op vakantie wil moet nu eens rondkijken voor de aanstaande zomervakantie.

hotels
De hotels merken dat niet alleen de vraag afneemt  maar ook dat het aanbod in Cannes groter wordt. Wie buiten de vakanties, beurzen en festivals een lastminute hotelreservering in Cannes wil maken kan nu tegen aanbiedingen aanlopen die twee jaar geleden bijna ondenkbaar waren. Vooral de kamers in luxe hotels zijn soms flink goedkoper dan anders.


Tags: , , ,

One Response to “crisis goed voelbaar in Cannes”

  1. [...] Dit blogartikel was vermeld op Twitter door Vakantienieuws.nl. Vakantienieuws.nl heeft gezegd: Vakantienieuws! crisis goed voelbaar in Cannes http://bit.ly/dqlHwI [...]

Leave a Reply